Austrian Empire Navy Rum Anniversary 0,7L 40%

 
 

Excelentní, unikátní a velmi vyjímečný rum se vyznačuje svěží vůní, spíše sladší chutí sušeného ovoce. Dlouhé zrání se navzájem dokonale doplňujíVyznačuje se impozantní velmi tmavou mahagonovou barvou.

Dostupnost 5 dnů
Cena 938 Kč bez DPH
1 135 Kč    
Kód produktu RU9655
Značka Austrian (rum)
Kategorie Alkoholické nápoje
 

 

 

Excelentní, unikátní a velmi vyjímečný rum se vyznačuje svěží vůní, spíše sladší chutí sušeného ovoce. Dlouhé zrání se navzájem dokonale doplňujíVyznačuje se impozantní velmi tmavou mahagonovou barvou. Austrian Empire Navy Rum Anniversary byl uveden útou k našim společným předkům ke stému výročí rozpadu největší evropské říše v dějinách - Rakouské monarchie. 

V Rakousko-uherské monarchii spolu žili Němci, Češi, Rakušané, Maďaři, Chorvaté, Slovinci i jiné národy. V říši, kterou obývalo více než třicet milionů lidí, byla výjimečná vesnička s méně než tisícovkou obyvatel. V obci Buková, která leží v české části Slezska vnikl lihovar Alberta Michlera. Lihovar tak oblíbený, že jeho rumy končily až na dvoře ve Vídni (2) a pil je i sám císař František Josef I. Dodavatel do (3)

Rumy Alberta Michlera přežili turbulentní dobu první světové války a na výsluní vkročil i do nové epochy svobodných národů. Jeho rumy si našly své místo i v Československu jehož vznik si letos připomínáme.

Osudovými se pro palírnu Alberta Michlera staly až události po konci druhé světové války. Divoký odsun německy mluvcích obyvatel byl pro firmu smrtelnější než výstřely z pušek a tanků. Pomyslným hřebíčkem do rakve byly sedmdesát let staré události února 1948, kdy moc převzali komunisté.

V roce výročí velkých osmičkových let, které ovlivnily na dlouhá desetiletí život nejen v Česku, ale i celé Evropě se Albert Michler vrací. Protože státy vznikají i zanikají, mění se jejich vůdci i hranice, ale kvalitní rum z nejlepších palíren přežije. Letos přichází s novým rumem Anniversary. Jeho chuť přináší to nejlepší ze všech epoch, které značka Albert Michler přežila.

 


     Barva:  Tmavý mahagon
     Aroma: Vůně perfektně vyvážená, tropické ovoce, lesní plody a vyzrálýdestilát.
     Chuť:   Tóny ovoce, bylinky, čokoláda,, suché plody, kokos, vanilka, karamel
     Závěr:  Kulatý a konzistentní.

Rumy podle Země Barbados

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde