Cognac Hennessy Paradis 0,7 l

 
 

Hennessy Paradis v luxusním dárkovém obalu. Výjímečná kompozice více než 100 eaux-de-vie, starých dokonce i sto třicet let. Neobyčejné složení s bohatou různorodostí aroma - kardamon, skořice, kandované ovoce, šípková marmeláda.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 16 934 Kč bez DPH
20 490 Kč
Kód produktu KO204
Značka Hennessy (cognac)
Kategorie Alkoholické nápoje
 

Hennessy Paradis 0,7 l. Hennessy Paradis v luxusním dárkovém obalu. Výjímečná kompozice více než 100 eaux-de-vie, starých dokonce i sto třicet let. Neobyčejné složení s bohatou různorodostí aroma - kardamon, skořice, kandované ovoce, šípková marmeláda.

Hennessy Paradis Cognac vznikl namícháním několika velmi starých koňaků, nejstarší pocházejí z roku 1890. Aroma tohoto koňaku je typická svou různorodostí. Mísí se zde lehce kořeněné a jemné květinové aroma. Vůně je plná, harmonická a vyvážená. Chuť je extra jemná, s pocitem měkkosti, kulatosti a zanechává si dlouho trvající závěr.

Jestliže existuje pravý gourmetský blend obsahující aroma které muže obsahovat vyjímečný cognac, jmenuje se Paradis. Paradis otevírá bránu vytříbeného a elegantního rozměru, unikátního ve světě cognaců.

Paradis je ztělesnění elegance, odhaluje svůj delikátní a sametový charakter doprovázený jemností. Květinové tóny jasmínu a medu uvolňují intenzivní chuť lesních plodů. Po explozi intesivní chutě paradoxně kořeněné tóny mizí a zanechávají na patře extremně bohatý slastný pocit.

Toto aroma se nekonečně opakuje a obnovuje, což vede k velmi harmonickému zážitku. Med, květinové tóny, lanýže a lehké koření zaplní patro explozí chutí.

Velmi jemné stopy kardamonu a skořice, stejně tak i kandovaného ovoce dodávají velmi aromatické tóny připomínající sušené růže a šípkovou marmeládu. Paradis těmito paradoxními vůněmi vytváří na patře nekonečný zážitek. 

Paradis je plod vyjímečného blendu stvořeného s více jak 100 eaux-de-vie ve stáří od 25 do 130 let.  

  • Barva : zlatožlutá po jantarovou a temně mahagonovou.
  • Objem lahve: 0,7 L
  • Obsah alkoholu: 40%
Vinné destiláty podle druhu Cognac
Vinné destilty podle typu balení Dárkové balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde