VIDEOROZHOVOR o zdraví s MUDr. Janem Vojáčkem

Zajímá vás, jak mohou emoce a duchovno ovlivnit vaše zdraví? Nenechte si ujít nový rozhovor se spoustou zajímavostí o tom, jak si udržet zdraví, s odborníky MUDr. Janem Vojáčkem a Ing. Ivetou Ječmík Skuherskou.

Přinášíme zajímavý rozhovor, který vám přiblíží, jaký vliv mohou mít emoce a duchovno na vaše zdraví. Nenechte si ujít rady a poznatky z prostředí funkční medicíny, jak prožít život v souladu a bez nemocí, které se můžete dozvědět v následujícím videu s významným hostem MUDr. Janem Vojáčkem, kterého do Ecce Vity pozvala její zakladatelka Ing. Iveta Skuherská.

MUDr. Jan Vojáček je lékař, který ve své praxi propojuje vědecké poznatky o komplexním fungování lidského organismu a individuální přístup. Za pomoci funkční medicíny vede své klienty k uzdravení a duševní rovnováze. V rozhovoru se dozvíte o jeho příštupu ke zdraví, životních zkušenostech a jeho nové knize s názvem Umění být zdrav.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení