Čaj Luk Yu Pu Er sáčkový 100ks EcceVita

Kód: TEA9624
511 Kč 444 Kč bez DPH
5 dnů

Luk Yu Pu Er čajové sáčky nabízí kvalitní hutný Pu Er z Yunnanu, který stárnul po dobu přibližně 3 let. Tento čaj výrazně podporuje trávení, a proto je často přidáván do směsí zaměřených na redukci nezdravých tuků člověka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luk Yu Pu Er čajové sáčky nabízí kvalitní hutný Pu Er z Yunnanu, který stárnul po dobu přibližně 3 let. Tento čaj výrazně podporuje trávení, a proto je často přidáván do směsí zaměřených na redukci nezdravých tuků člověka. Většina milovníků čaje Pu Er si jej nicméně oblíbila pro jeho specifikou zemitou vůni a chuť. Sáčkové čaje Luk Yu jsou v Hong Kongu standardem již déle než 30 let. Za tu dobu se celá řada firem, především západních, pokusila zaútočit na místní trh se sáčkovými čaji se svými produkty, ale kvalita a tradice čajů Luk Yu vždy zvítězila. Všechny čaje jsou vyráběny na objednávku, nejsou u výrobce skladovány a tudíž jsou vždy čerstvé, samozřejmě mimo čajů Pu Er, pro které je použit čaj stárnoucí po dobu přibližně 3 let. Kvalitní čaj, špičkový filtrační papír a větší množství čaje, než bývá u sáčkových čajů obvyklé, dávají záruku kvalitního nálevu srovnatelného se se sypanými čaji. Je vhodný ke každodennímu užití zejména pro podporu trávení po jídle. Posílením přirozené obranyschopnosti chrání tento čaj naše tělo proti škodlivým vlivům volných radikálů, podporuje duševní a fyzické schopnosti, pomáhá udržovat zdravé srdce a kosti, podporuje koncentraci a přirozený spánek, pomáhá chránit pokožku před UV zářením.

Obsah: 100× papírová obálka 2,25 g

Instrukce

Zalejte sáček s čajem vodou o teplotě 85–90°C a nechte vyluhovat po dobu 30–60 vteřin pro první a druhý nálev, 90–120 vteřin pro třetí a čtvrtý nálev.

Ingredience

pravý černý čaj (Camelia sinensis)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: