Clean Lean Protein – s příchutí vanilka 1000g Nuzest

Kód: BIO0001348
1 714 Kč 1 530 Kč bez DPH 1 714 Kč / 1 kg
5 dnů

Prémiový evropský hráškový protein pro podporu regenerace s příchutí vanilka. Zcela přírodní, 100% rostlinný a bez alergenů. Clean Lean Protein má vysoký obsah rostlinného proteinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsahuje až 86 % proteinu (dle příchutí)
  • Lehce se tráví, má 98% vstřebatelnost
  • Navíc výborně chutná
  • Žádné výplně, přídavné, konzervační látky nebo přidaný cukr, je slazen extraktem z ovoce katemfe
  • Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny
  • Bez lektinů, bez lepku, bez soji, bez mléka, bez GMO, hypoalergenní, pro vegany i paleo dietu
  • Hrách je vypěstován ve Francii a zpracován v Belgii
  • Získáván vodní extrakcí

 

Nejvyšší evropská kvalita. Zlatý hrách je pěstován a zpracován v Evropě. Clean Lean Protein je vyroben z čistého evropského zlatého hrachu pěstovaného v severní Francii, je zpracován a smíchán v nejvyšší kvalitě v Belgii. Držíme se přísných podmínek při růstu, náročných testovacích postupů a zpracovávání bez použití chemických látek, abychom zajistili nejvyšší kvalitu a bezpečnost našich výrobků.

Komplexní protein pro regeneraci a energii. Obsahuje nejen všech devět esenciálních aminokyselin.Pro­tein je nezbytný pro udržení zdravé hladiny energie a pro obnovu a regeneraci svalů a tkání těla. Clean Lean Protein má zvlášť vysoký obsah glutaminu, který má zásadní význam pro obnovu svalové hmoty po cvičení a prevenci její ztráty během stárnutí.

Zdravá kontrola hmotnosti. S vysokým obsahem proteinu, a zároveň s velmi nízkým obsahem tuků a cukrů. Ideální pro regulaci tělesné hmotnosti, Clean Lean Protein je zdravější způsob, jak si udržet pocit nasycení po delší dobu. Je srovnatelný s vaječnými bílkovinami a syrovátkovými proteiny – ale bez všech cukrů a umělých přísad.

Lehce se tráví a vstřebá. 98% stravitelnost. Pracuje na obnovení vaší energie a duševní pohody – bez nepříjemných pocitů v žaludeční oblasti. Žádný pocit nadýmání nebo zažívací potíže, které jsou často spojeny s jinými typy proteinových doplňků.

Je zásaditý. S pH 7,8 je jedním z mála existujících zásaditých proteinů. Podporou rovnováhy pH ve vašem těle můžete pomoci očistit svůj systém, zlepšit hustotu kostí a zpozdit nahromadění kyseliny mléčné během cvičení.

Mísí se lehce a chutná skvěle! Rychle připravený.

Instrukce

Posilněte svá smoothie, muffiny nebo jen protřepejte a vypijte. S přirozeně mírně sladkou chutí vytváří Clean Lean Proteinu hladkou texturu a umožňují snadné mísení.

Přidejte dvě odměrky (25 g) do shakeru, který obsahuje 250–300 ml vody (dle vaší chuti), nebo rostlinného mléka a řádně protřepat.

Obsah balení: 1000 g

vani1000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: