Probiomix 30 kapslí EcceVita

Kód: BIO25934
641 Kč 557 Kč bez DPH
Skladem

Komplexní směs obsahující aktivní probiotické bakterie s prebiotiky FOS a inulinem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Probiomix obsahuje 10 kmenů aktivní probiotických bakterií s obsahem 30 miliard těchto živých kultur v jedné dávce, včetně prebiotik (rostlinné vlákniny)  FOS a inulinu. Kapsle jsou enterosolventní, prochází žaludkem bez vlivu na jeho sliznici a rozpouští se až ve střevě.

Aktivní probiotické bakterie se přirozeně vyskytují v gastrointes­tinálním traktu. Podílejí se na ochraně a regulaci zažívacího traktu a imunitního systému. Kmeny Lactobacillus se vyskytují přirozeně v tenkém střevě, močovém a pohlavním systému. Kmeny Bifidobacterium tvoří většinu zdravých bakterií v tlustém střevě.

Instrukce

Probiomix uchovávejte na chladném a temném místě, nejlépe v lednici při optimální teplotě 5 °C stupňů. Doporučené dávkování je jedna tableta ráno na lačný žaludek, zapít vodou, cca 30 minut před jídlem.

Obsah balení: 30 enterosolven­tních kapslí¨

Ingredience

Bacillus coagulans (Bacillus coagulans), Bacillus coagulans, Bacillus subtilis (Bacillus subtilis), Bifidobacterium  lactis (Bifidobacterium  lactis), Bifidobacterium longum (Bifidobacterium longum), FOS (FOS), Lactobacillus acidophillus (Lactobacillus acidophillus), Lactobacillus acidophillus (Lactobacillus acidophillus), Lactobacillus casei (Lactobacillus casei), Lactobacillus plantarum (Lactobacillus plantarum), Lactobacillus rhamnosus (Lactobacillus rhamnosus), Lactobacillus rhamnosus (Lactobacillus rhamnosus), Saccharomyces boulardii (Saccharomyces boulardii), silice (silice), Streptococcus thermophilus (Streptococcus thermophilus)

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy, vitamíny
Parametry dle způsobu užití (zdraví): močové cesty, normální stav střevní mikrobioty, K podpoře střevních bakterií
Provedení: kapsle
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JF Avatar autora | 7.4.2022
Mám teprve krátce a nemohu zatím nic hodnotit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: