Eagle men doplněk stravy pro muže 60 tablet

Kód: BIO0001324
ZDARMAZDARMA
Eagle men doplněk stravy pro muže 60 tablet
399 Kč 347 Kč bez DPH
Vyprodáno

EAGLE MEN je originální kombinace 10 ti afrodiziakálních bylin a jejich extraktů spolu s amino kyselinami L-arginin, L-Ornitin a L-Lysin, kdy dohromady výtvářejí vzorce, které pozitivně působí na mužský organismus a posilují erekci díky prokrvení pohlavních orgánů, zvyšují libodo a sexuální výkonnost. Kombinace všech těchto látek zajišťuje DLOUHODOBÉ POZITIVNÍ na mužské zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SLOŽENÍ PRODUKTU-POPIS SLOŽEK
 
L-Arginin 600mg
L-arginin je přeměněn v těle na chemickou látku zvanou oxid dusnatý. Oxid dusnatý zjišťuje rozšíření krevních cév a tím pádem i lepší průtok krve. 
Což má za následek zlepšení erekce a větší spermatogenezi ( kvalita mužských spermií). Vyšší obsah oxidu dusnatého způsobuje dokonalé prokrvení svalů 
(včetně pohlavních), zlepšení erektivní schopnosti a sexuálního prožitku, zlepšuje zásobování srdce a mozku kyslíkem, zvyšuje tok krve ve svalech. 
L-arginin také stimuluje uvolňování růstového hormonu.
L-Ornitin 100mg 
Spolu s L-argininem pomáhá ve zrychleném doručení oxidu dusnatého do cév a svalů, což zajišťuje jejich lepší fungování, a to má za následek kvalitní prokrvení cév v penisu 
a tím i zlepšení erekce. Další významnými vlastnostmi L-ornitinu je celková podpora imunitního systému, růstu svalové hmoty, zvýšení fyzické kondice a obnova ztracené energie.
L-Lysin 100mg 
Zajišťuje produkci hormonů, enzymů a protilátek. L-lyzin podporuje cévy a zlepšením jejich pevnosti a prokrvením dochází k lepšímu prokrvení penisu, což se projevuje kvalitnější 
a delší erekcí díky pružnosti cév. L-lyzin blokuje usazeniny v cévách, které mají za následek zpomalení průtoku krve. Hraje také důležitou roli ve vstřebávání vápníku, což je důležitý 
minerál pro tvorbu kostí a zubů. Právě v kombinaci s vápníkem udržuje pevnější kosti a zajišťuje budování svalů. Významnou roli hraje také při zvyšování imunity a obranyschopnosti organismu.
 
Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní) 100mg extrakt 80% saponinů. 
Rostlina známá díky vysokému obsahu steroidních saponinů, které jsou přírodním stimulantem hladiny testosteronu. Tribulus podporuje tvorbu hormonu testosteronu zhruba o 30% 
a díky tomu dochází ke zpevňování svalů a nárůstu síly. Kromě zlepšení libida dochází i ke zlepšení nálady a zvýšení sebedůvěry. Podporuje nárůst svalové hmoty, získání nové energie 
a regeneraci svalového tonusu po fyzické aktivitě. Již staří Řekové jej hojně využívali jako bylinku lásky a síly.
 
Trigonella Foenum (Pískavice řecké seno) 100mg extrakt 
Extrakt celkově posiluje a podporuje regeneraci organismu a podporuje imunitu. Také velmi pozitivně působí na kardiovaskulární soustavu v těle a detoxikaci organismu. 
Dále se tradičně používá na snížení hladiny cholesterolu a hladiny krevního cukru. Pískavice obsahuje celou řadu vitamínů včetně celé řady minerálů jako-železo, vápník, 
draslík, sodík, mangan, selen, hořčík atd. Další látky jsou sacharidy, bílkoviny, vláknina, flavonoidy, steroly a pro muže hlavně důležité steroidní saponiny.
 
Withania somnifera (Indický ženšen) 50mg extrakt 
Jedním z významných plusů této rostliny je to, že výrazně pomáhá při léčbě sexuality. Mužům zrychluje spermie a navrací chuť k sexu. Ashwagandha je ájurvédská bylina, která 
se víc než čtyři tisíce let používá k omlazení a posílení těla. Ve starověku používali léčitelé právě tuhle bylinu jako omlazující tonikum. Ashwagandha má navrátit celkovou sílu organismu. 
Ashwagandha bývá také označována jako adaptogen. Kromě snížení stresové hladiny může ashwagandha zlepšit fyzickou výkonnost a také snížit hladinu škodlivého cholesterolu.
 
Gingo Biloba (Jinan dvoulaločný) 70mg extrakt
Základním účinkem extraktu z listů je rozšiřování kapilár v periferním cévním řečišti a zlepšení průtokových vlastností krve. Významnou roli hrají také antioxidační účinky této byliny. 
V listech je obsaženo zejména velké množství flavonoidů, terpenů, organických kyselin a dalších látek rozšiřující cévy a tím umožňují zlepšení průtoku krve i těmi nejjemnějšími žilkami v našem těle. 
Díky tomu se zlepšuje zásobování všech částí těla kyslíkem a potřebnými živinami - zejména glukózou, jež krev po organismu transportuje. Listy, které připomínají srdce, mají pozitivní vliv na 
oběhový systém, duševní zdraví i kognitivní funkce.
 
Asphaltum (Shilajit-Mumio) 50mg
Složka, která má schopnost stimulovat buňky k syntetizování vazeb vápníku v kostech. Mumio je originálním přírodním výtvorem, vzniklým usazováním v horských jeskyních střední Asie – na Kavkaze, 
v Altaji, Tibetu a hlavně v Kyrgyzstánu, odkud pochází ta nejkvalitnější surovina. Urychluje regeneraci poškozených tkání, zlepšuje krevní oběh a posiluje srdce.
Sportovně aktivní jedinci ho nazývají "elixírem síly", protože organismu pomáhá překonávat velkou fyzickou a psychickou zátěž a současně regeneruje kostní hmotu.
 
Turnera diffusa (Damiana pravá) 30mg extrakt
Tato bylina byla jako tělu prospěšná rostlina užívána Mayi, kteří ji využívali hlavně pro její afrodiziakální účinky. Listy obsahují antibakteriální látku arbutin. Výtažek z této byliny má celkově stimulující 
účinek na organismus. Damiána je velmi silné afrodiziakum, které mohou užívat obě pohlaví. Užívá se na zvýšení sexuální aktivity, touhy a probuzení sexuální vášně. Zvyšuje libido a pomáhá k lepšímu 
i rychlejšímu dosažení prožitku. Pomáhá při nechuti k sexu a slabému sexuálnímu chování. Podporuje také plodnost a doporučuje i mužům a ženám, kteří chtějí žít plnohodnotným sexuálním životem
i v pokročilejším věku.
Schisandra chinensis (Schizandra čínská) 30mg extrakt
Je v čínské medicíně mimořádně ceněná a má široké spektrum uplatnění. Využívá se při fyzických i psychických problémech. Tato bylina poskytuje totiž super benefity pro naše fyzické i psychické zdraví. 
Schizandra se jeví jako účinná bojovnice proti kardiovaskulárním problémům, protože posiluje cévy a celkově zlepšuje krevní oběh. Přispívá ke stimulaci srdečního a cévního systému, má také povzbuzující účinky, protože pomáhá zvyšovat odolnost těla vůči stresu a námaze. Obsahuje schizandrin, který napomáhá posilovat imunitní systém a patří mezi silné přírodní antioxidanty.
 
Crocus Sativus (Šafrán setý) 30mg extrakt 
je tedy nejen všestranným kořením, ale také posiluje srdce a mysl již celá staletí. Posiluje kardiovaskulární zdraví a tím zlepšuje prokrvení topořivých těles v penisu. Zároveň působí také jako afrodiziakum. 
Rostlina je také bohatým zdrojem minerálních látek, především vápníku, draslíku, hořčíku a železa a další spousty vitamínů. Hlavními účinnými látkami jsou karotenoidy: krocin, krocetin, β-karoten a safranal, které mají výborné antioxidační účinky.
 
Guarana (Paulinie nápojná) 50mg extrakt 
Tato rostlina dodává do těla hlavně spousty energie a tím i prodlužuje sexuální výkon a zvyšuje prožitek, samozřejmě v kombinacemi s dalšími složkami. Vysoký obsah kofeinu stimuluje centrální nervovou soustavu, doplňuje energii, zlepšuje koncentraci, vnímání a zbystřuje myšlenkové pochody. Spolehlivě dodá energii na další práci a celkově probudí tělo zpátky k životu. Posiluje funkci imunitního systému a též i psychickou vitalitu.
 
Green coffe (Zelená káva) 65mg extrakt
Za zmínku u této složky stojí kyselina chlorogenová, která se vyznačuje silnými antioxidačními účinky a výrazně ovlivňuje metabolismus glukózy. Pomáhá při štěpení škrobů na cukry a podporuje jejich vstřebávání. Pozitivně ovlivňuje vysoký krevní tlak, působí antioxidačně a podporuje činnost mozku.
 
Piperin 10mg extrakt 98% 
Piperin může pomoci zvýšit absorbci klíčových živin. Může být také užitečný pro další účely, například při řešení stresových situací a podobně. Zlepšuje imunitní systém, metabolismus a zvyšuje produkci adrenalinu. Pomáhá také zlepšit hladiny dopaminu a serotoninu. Piperin úzce “spolupracuje” s těmito chemikáliemi a zvyšuje jejich hladiny v těle. Tato spolupráce se může vyvinout ve schopnost pomoci jednotlivcům navodit více pozitivních pocitů.
 
Vitamín E 10mg
Posiluje a omlazuje organismus, působí na nervovou soustavu, proti kornatění cév a příznivě působí také na sexuální výkonnost. Velkou pomoc poskytují oslabenému organismu v rekonvalescenčním období, 
protože podporují regeneraci buněk. Obzvláště důležitý je vitamín E jako antioxidant, což znamená, že chrání organismus před volnými radikály. Vitamín E chrání krevní tuky, takže krevní cévy, srdce a celé tělo jsou méně poznamenávány poškozením vyvolávaným volnými radikály.
 
Zinek ( Oxid zinečnatý) 5mg
podporuje správný vývoj a funkci pohlavních orgánů a také má blahodárný vliv na prostatu. Zinek je základním stopovým prvkem nezbytným pro správné fungování imunitního systému. Tento stopový 
(v těle je ve velmi malé koncentraci) a esenciální (látka, kterou si tělo nedokáže vyrobit, proto ji musíme přijímat v potravě) prvek je nezbytný pro všechny formy života – rostliny, zvířata i lidi. 
Je velmi důležitý pro mnoho funkcí v lidském organismu. Podílí se na ochraně buněk a buněčných membrán před poškozením volnými radikály. Podílí se na produkci téměř dvou set hormonů, především inzulinu, testosteronu a růstového hormonu. Je přítomný ve všech tkáních našeho těla, od kostí a svalů přes vnitřní orgány až po oči a pokožku. 
 
SLOŽENÍ PRODUKTU-VČETNĚ PŘIDATNÝCH LÁTEK
 
L-arginin pure, L-Ornitin, L-Lysin, Tribulus terrestis (Kotvičník zemní) 
extrakt - plod, Trigonella Foenum (Pískavice řecké seno) extrakt - 
semeno, Withania somnifera (Indický ženšen) extrakt - kořen, 
Asphaltum (Shilajit) výpotek, Gingo Biloba (Jinan dvoulaločný) sušený 
list, Turnera diffusa (Damiana pravá) extrakt - list, Schisandra chinensis 
(Shizandra čínská) plod, Crocus sativus (Šafrán setý) extrakt - stigma,
Guarana (Paulinie nápojná) extrakt - semeno, Green Coffe extrakt 
(zelená káva) extrakt - plod, Piperine (98% extrakt z Černého pepře) - 
plod, Zinek (Oxid zinečnatý), Vitamín E (tokoferol)
Přidatné látky: Kukuřičný škrob - zahušťovadlo, Fosforečnan vápenatý 
- stabilizátor, Stearan hořečnatý - plnidlo, Oxid křemičitý - protispékavá 
látka, Talek-potahová látka.
 
DÁVKOVÁNÍ
 
Douhodobý účinek: 2 tablety denně. 1 tableta ráno a 1 
tableta večer. Zapít větším množstvím vody.
Rychlejší nástup účinku:3 tablety najednou zhruba 90 
minut před sexuální aktivitou. Je nutná sexuální stimulace. Denně maximálně 
3 tablety. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 
 
UPOZORNĚNÍ
 
Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. 
Nepoužívejte tento výrobek máte-li alergii na některou ze 
složek výrobku. Osoby s onemocněním srdce, by se o 
užívání výrobku měli poradit s lékářem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: