Koloidní stříbro Ag100 50ppm 50ml Sprej

Kód: BIO00012895
144 Kč 129 Kč bez DPH
5 dnů
Koloidní stříbro je přírodní kosmetický přípravek, který dokonale čistí a regeneruje pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koloidní stříbro 50ppm 50ml sprey

přírodní tonikum, přírodní kosmetika

Koloidní stříbro je přírodní kosmetický přípravek, který dokonale čistí a regeneruje pleť. Snižuje vylučování mazu a příznivě působí na akné, rozšířené póry, kožní plísně, zápaly a pod. Uklidňuje podrážděnou, případně začervenalou pokožku. Při pravidelném užívání regeneruje pleť a má příznivé účinky.

Aplikuje se tak, že jej nanesete přímo na pokožku, doporučuje se ráno a večer. (Nebát se toho, že voda steče, není nutné jí nějak jímat a zadržovat. Stříbro ulpí na pokožce a voda steče.) 

Velikost částic u koncentrací 10 až 20 ppm se pohybuje v rozmezí 3 do 38 nm. Čím jsou částice menší tím je produkt stabilnější a částice účinnější. Velikost částic u koncentrací 25 až 50 ppm se pohybuje v rozmezí 3 do 72 nm. Jelikož se větší koncentrace vyrábí dvoufázově tak se uvolňují i větší částice. Za nano částice se považují látky do 100nm. 

Upozornění: Výrobek není určen pro osoby, které jsou alergické na stříbro. Nedoporučuje se pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Chraňte před přímým slunečním světlem, uchovávejte mimo magnetická pole, chraňte před mrazem. Výrobek neobsahuje barviva ani konzervační látky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
LK Avatar autora Použití 18.12.2023 04:19
Dobrý den, mám psa a trpí nejrůznějšími alergiemi na maso, obiloviny a pod. Pořád se sebe atd. Už ani veterinář neví jak dál. Ale četla jsem že na ty uši by bylo dobré koloidní stříbro. Lze jej použít na psa?
Odpovědět