Tesori d'Oriente sprchový krém Mirra Myrrhe 250 ml

Kód: DRO8083
59 Kč 49 Kč bez DPH 236 Kč / 1 l
Skladem

Vůně jako z Tisíce a jedné noci. Sprchový krém "Mirra" od Tesori d'Oriente má krémovou texturu a regenerační účinkySmyslná a exotická vůně poskytuje zvláštní zážitek ze sprchování a zanechává na pokožce příjemnou vůni. Díky obsaženým vysoce kvalitním olejům je pokožka rozsáhle ošetřena, revitalizována a zásobena vlhkostí. Závěsné zařízení je mimořádně praktické - umožňuje rychlé a snadné zavěšení tuby ve sprše nebo vaně a je okamžitě po ruce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně jako z Tisíce a jedné noci. Sprchový krém "Mirra" od Tesori d'Oriente má krémovou texturu a regenerační účinky. Smyslná a exotická vůně poskytuje zvláštní zážitek ze sprchování a zanechává na pokožce příjemnou vůni. Díky obsaženým vysoce kvalitním olejům je pokožka rozsáhle ošetřena, revitalizována a zásobena vlhkostí. Závěsné zařízení je mimořádně praktické - umožňuje rychlé a snadné zavěšení tuby ve sprše nebo vaně a je okamžitě po ruce.

Myrha byla vždy považována za exkluzivní a vzácný dar, který byl kdysi vyhrazen králům a pro posvátné rituály. Je potěšením pro smysly a vzácnou esencí. Myrha je pryskyřice ze stromu myrhy, který pochází z Afriky a Arábie, kde byl uctíván jako posvátný strom. Vzácná esence má různé blahodárné vlastnosti, včetně povzbuzujících, posilujících, uklidňujících a očistných.

Sprchový krém neobsahuje umělá barviva, minerální oleje a silikony.

  • ph-neutrální.
  • Dermatologicky testováno.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: