Káva Tchibo Espresso Milano Style - zrnková 1kg

Kód: KA8348
279 Kč 243 Kč bez DPH 279 Kč / 1 kg
Vyprodáno

Espreso milánského typu je dokonalá směs sestavená podle italského vzoru: z nejlepších zrnek kávy arabica zušlechtěných pomalým odděleným pražením, které je specialitou značky Tchibo. To této směsi propůjčuje lehce ovocný charakter s čokoládovým nádechem a podtrhuje typickou severoitalskou chuť této kávy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vakuovaná zrnková káva vhodná do automatických i poloautomatických kávovarů. Espreso milánského typu je dokonalá směs sestavená podle italského vzoru: z nejlepších zrnek kávy arabica zušlechtěných pomalým odděleným pražením, které je specialitou značky Tchibo. To této směsi propůjčuje lehce ovocný charakter s čokoládovým nádechem a podtrhuje typickou severoitalskou chuť této kávy. Tip: Jak nejlépe uchovat kávu? Kávu nejlépe uchováte ve vzduchotěsně uzavřených dózách při teplotě 2 až 4 °C. V našich podmínkách tedy v chladničce. Po rozdělání kávy její aroma velmi rychle vyprchává a začíná proces oxidace. Ze všeho nejvíce ji nesvědčí kyslík, vlhkost a cizí pachy.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PB Avatar autora | 18.11.2022
Taková rychlost mez objednávkou a dodání ( 1 den ) se dnes jen tak nevidí. Kéž by to platilo i pro 80% dalších dodavatelů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: