Vergnano Espresso Dolce 900 zrnková káva 1 kg

Kód: KA8485
552 Kč 480 Kč bez DPH 552 Kč / 1 kg
Skladem

Káva s dokonale vyváženým tělem a sametovou cremou, která zdůrazňuje charakter směsi. Další výhodou produktu Vergnano Espresso 900 je jeho nízké obsahy kofeinu, což je ideální pro pití v kteroukoli chvíli dne. 10% zrn Robusty ovlivňuje dodatečnou chuť této kávy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vergnano 900 Espresso Dolce je zdaleka nejmodernější směs od tohoto výrobce. Je vytvořená tak, aby uspokojila sofistikované chutě i těch nejnáročnějších znalců, poskytuje ovocnou a mírně kyselou chuť. Výběr několika druhů zrn z oblastí střední Ameriky a Afriky zapadá do aromatického celku. Směs je doplněna ideálním množstvím indické Robusty.

Výsledkem je káva s dokonale vyváženým tělem a sametovou cremou, která zdůrazňuje charakter směsi. Další výhodou produktu Vergnano Espresso 900 je jeho nízké obsahy kofeinu, což je ideální pro pití v kteroukoli chvíli dne. 10% zrn Robusty ovlivňuje dodatečnou chuť této kávy.

Pečlivě vybraná zrna Arabiky v kombinaci s příměsí zrn Robusty zajišťuje vysokou kvalitu a výjimečné chuťové vlastnosti. 

  • CHARAKTERISTIKA PRODUKTU
    • Zrnková káva
    • Středně pražená káva
    • 90% Arabica a 10% Robusta
    • Nízký obsah kofeinu

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva, čaj, horká čokoláda, instantní nápoje
Káva: Zrnková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: