Fructal Fruit Veggie Jahoda a červená řepa - juice 1l

Kód: FR20506
29 Kč 25 Kč bez DPH 29 Kč / 1 l
Skladem

NESYCENÝ NEALKOHOLICKÝ NÁPÓJ Z JAHOD, BANÁNŮ, ČERVENÉ ŘEPY A OSTRUŽIN SE SNÍŽENOU ENERGETICKOU HODNOTOU.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NESYCENÝ NEALKOHOLICKÝ NÁPÓJ Z JAHOD, BANÁNŮ, ČERVENÉ ŘEPY A OSTRUŽIN SE SNÍŽENOU ENERGETICKOU HODNOTOU.

Obsah cukru snížen o 30%. Podíl ovocné a zeleninové složky: 18%. Složení: voda, jahodové pyré 8%, glukózo-fruktózový sirup, banánové pyré 5%, šťáva z červené řepy z koncentrátu 3%, ostružinová šťáva z koncentrát 29%, kyselina (citrónová kyselina), koncentrát černého rybízu a černého kořene, výtažek z ibišku, aroma. Nápoj je pasterizován, bez konzervantů. Před upotřebením protřepat. Podávejte chlazené. Otevřený nápoj skladujte v ledničce a spotřebujte do tří dnů. Minimální trvanlivost do: vyznačeno na horní straně obalu. O 30% menší obsah cukru než ve srovnatelných nápojích s vysokým obsahem ovocné složky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                                           

Firma byla založena v roce 1945 v bývalé Jugoslávii. Postupem času se stala největším prodejcem ovocných šťáv a nektarů a toto místo si zdárně udržuje dodnes (v zemích bývalé Jugoslávie).Závod byl během let kompletně zrekonstruován, aby vyhovoval všem náročným normám zemí EU. V roce 2001 získal ve firmě většinový podíl Pivovarna Union. Dnes Fructal vyváží své výrobky do osmnácti zemí světa včetně USA a Kanady.

Kladný vztah k přírodě

Ve Fructalu jsou vyráběny a úspěšně prodávány výrobky nejvyšší kvality z ovoce a některých další plodů. Konkurenční výhodou společnosti je zpracování přírodních plodů při zachování přírodního obsahu, bez umělých přísad.Produkty splňují náročné požadavky spotřebitelů na zdravou, vyváženou stravu a neustále se přizpůsobují měnícím stravovacím návykům. Všechny hlavní činnosti ve společnosti Fructal jsou zaměřené na budování pozitivního přístupu k přírodě.

Kvalita

Kvalita zůstává hlavní předností Fructalu. Fructal disponuje certifikáty řízení jakosti ISO 9001, systémem environmentálního managementu ISO 14001 a bezpečnosti potravin, systémem řízení dle mezinárodní normy ISO 22000 a další.