Fructal Natura Organic Broskev a Mrkev BIO 100% šťáva 1L

Kód: FR20510
44 Kč 38 Kč bez DPH 44 Kč / 1 l
Skladem

BIO OVOCNÁ A ZELENINOVÁ ŠŤÁVA Z JABLEK, BROSKVÍ A MRKVE

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO OVOCNÁ A ZELENINOVÁ ŠŤÁVA Z JABLEK, BROSKVÍA MRKVE, zčásti z koncentrátu.

Zdroj vitamínů C. Podíl ovocné a zeleninové složky: 100%. Složení jablečná štáva z koncentrátů 67%, broskvová dřeň 22%, mrkvová dřeň 11%, vitamin C. Z ekologického zemědělství. Zemědělská produkce EU / mimo EU. Pasterizovaný. Před upotřebením protřepat. Otevřený skladujte v ledničce a spotřebujte do 3 dnů. Minimální trvanlivost do: vyznačeno nahoře na obale.

Výživová hodnota ve 100 ml:
Energetická hodnota: 163 kJ (39 kcal),
Tuky: 0,0 g (z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g),
Sacharidy: 9,0 g (z toho cukry. 8,4 g ),
Vláknina: 0,6 g,
Bílkoviny: 0,3 g,
Sůl: 0,027 g,
vitamín C: 25 mg 31% referenční výžvové hodnoty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                                           

Firma byla založena v roce 1945 v bývalé Jugoslávii. Postupem času se stala největším prodejcem ovocných šťáv a nektarů a toto místo si zdárně udržuje dodnes (v zemích bývalé Jugoslávie).Závod byl během let kompletně zrekonstruován, aby vyhovoval všem náročným normám zemí EU. V roce 2001 získal ve firmě většinový podíl Pivovarna Union. Dnes Fructal vyváží své výrobky do osmnácti zemí světa včetně USA a Kanady.

Kladný vztah k přírodě

Ve Fructalu jsou vyráběny a úspěšně prodávány výrobky nejvyšší kvality z ovoce a některých další plodů. Konkurenční výhodou společnosti je zpracování přírodních plodů při zachování přírodního obsahu, bez umělých přísad.Produkty splňují náročné požadavky spotřebitelů na zdravou, vyváženou stravu a neustále se přizpůsobují měnícím stravovacím návykům. Všechny hlavní činnosti ve společnosti Fructal jsou zaměřené na budování pozitivního přístupu k přírodě.

Kvalita

Kvalita zůstává hlavní předností Fructalu. Fructal disponuje certifikáty řízení jakosti ISO 9001, systémem environmentálního managementu ISO 14001 a bezpečnosti potravin, systémem řízení dle mezinárodní normy ISO 22000 a další.