Fructal Superior Immunity - Ovocný juice s echinaceou 1l

Kód: FR20508
44 Kč 38 Kč bez DPH 44 Kč / 1 l
Skladem

NAPOJ Z HROZNŮ, JABLKA, GRANATOVÉHO JABLKA A BORÚVEK, S ROSTLINNÝM VÝTAŽKEM Z ECHINACEY.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NAPOJ Z HROZNŮ, JABLKA, GRANATOVÉHO JABLKA A BORÚVEK, S ROSTLINNÝM VÝTAŽKEM Z ECHINACEY.

Bez přidaných cukrů. Obsahuje přírodní cukry. Zdroj vitaminu A C a E. Vtaminy A a C přispívají k nomáini funkci imuntniho systému. Podil ovocné složky: nejmėnė 80%. Složeni: ovocné štávy z koncentrátů (hroznová 40%, jablečná 23%, granátového jablka 10% a borůvková 7%), voda, výtažky z echinacey 0,02%, vitamíny (C, E a A). Pasterizováno. Bez konzervantů. Otevřený skladujte v ledničce a spořebujte do 3 dnů. Pečujte o vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Minimální trvanlivost do: vyznačeno na horní straně baleni.

Výživová hodnota ve 100 ml:

Energetická hodnota: 210 kJ (49 kcal),
Tuky (z toho nasycené mastné kyseliny): 0,0 g (0,0 g);
Sacharidy (z toho cukry): 12,1 g (9,9 g),
Vláknina: 0,1 g,
Bíkoviny: 0,2g,
Sůl: 0,006 g.

Vitamíny ve 100 ml (% referenční výživové hodnoty): Vitamín A 160 mg (20%); Vitamín C 240 mg (3%), Vitamín E: 1,92 mg (16%).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                                           

Firma byla založena v roce 1945 v bývalé Jugoslávii. Postupem času se stala největším prodejcem ovocných šťáv a nektarů a toto místo si zdárně udržuje dodnes (v zemích bývalé Jugoslávie).Závod byl během let kompletně zrekonstruován, aby vyhovoval všem náročným normám zemí EU. V roce 2001 získal ve firmě většinový podíl Pivovarna Union. Dnes Fructal vyváží své výrobky do osmnácti zemí světa včetně USA a Kanady.

Kladný vztah k přírodě

Ve Fructalu jsou vyráběny a úspěšně prodávány výrobky nejvyšší kvality z ovoce a některých další plodů. Konkurenční výhodou společnosti je zpracování přírodních plodů při zachování přírodního obsahu, bez umělých přísad.Produkty splňují náročné požadavky spotřebitelů na zdravou, vyváženou stravu a neustále se přizpůsobují měnícím stravovacím návykům. Všechny hlavní činnosti ve společnosti Fructal jsou zaměřené na budování pozitivního přístupu k přírodě.

Kvalita

Kvalita zůstává hlavní předností Fructalu. Fructal disponuje certifikáty řízení jakosti ISO 9001, systémem environmentálního managementu ISO 14001 a bezpečnosti potravin, systémem řízení dle mezinárodní normy ISO 22000 a další.