Knockbox (odklepávač) Rhinowares Domestic - černý

Kód: MOK00025
640 Kč 529 Kč bez DPH 640 Kč / 1 ks
3 dny
Již žádné otlučené páky kávovaru či oprýskané kbelíky. S knockboxem (odklepávačem) Rhinowares Domestic vyklepete použitou kávovou sedlinu pohodlně a bez zbytečného hluku. Díky kvalitní konstrukci dlouho vydrží a můžete ho mýt v myčce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Asi každý častý uživatel pákového kávovaru, ať již doma či v kavárně nebo baru, už musel řešit onu pověstnou otázku „kam s ním“. Tedy, kam s použitou sedlinou neboli „lógrem“ z páky kávovaru. Že je to jednoduché a stačí odpadkový koš? Možná ano, ale jen do chvíle, než ho masivní pákou kávovaru při vyklepávání zohýbete a promačkáte natolik, že vám nezbude než si pořídit nový. A potom je tu ten hluk...

S odklepávačem a zásobníkem na použitou kávu Rhinowares Domestic však budou všechny tyto starosti minulostí. Je to totiž mnohem víc než jen plastový kyblík na kávu. Díky chytré gumové příčce vyklepete páku bez hluku či rizika jejího poškození, a protože je vyroben z kvalitního plastu, vydrží vám knockbox téměř věčně. Díky gumové základně je navíc stabilní a nesklouzne vám z pracovní desky. A můžete ho bez problémů mýt v myčce.

 

Knockbox Rhinowares Domestic v kostce:

  • Gumová příčka pro snadné vyklepávání
  • Dostatečná kapacita pro rušnou domácnost i menší podnik
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Gumová základna pro větší stabilitu
  • Výška 15 cm, průměr 13,5 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 24.1.2023
Odklepávač funguje a vypadá přesně jako na obrázku. V šesti lidech naprosto dostačující objem nádoby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: