Monin Tonka Bean 0,7l

Kód: SI50009
279 Kč 243 Kč bez DPH 399 Kč / 1 l
5 dnů

Tato jedinečná a trendy příchuť je dnes používána všude na světě. Uznávaná je její nezapomenutelná pálivá chuť, která navždy změní a obohatí Vaše nápoje o příjemně pálivé, kořeněné tóny a hřejivý pocit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plody Tonky jsou aromatická zrnka – v podstatě jde o semena původem jihoamerického stromu, jejichž chuť připomíná vanilku s tóny praženého karamelu. Svou oblibu si tato jedinečná chuť již získala především u cukrářů, kteří ji s oblibou používají k dotvoření svých creme brulée, ganache (speciální čokoládové polevy na dorty) nebo makarónek. MONIN Tonka Bean Sirup umožňuje přenést chuť exotické Tonky snadno například do kavových a čokoládových nápojů. Nechcete si také udělat malou revoluci v drincích a začít si něco s Tonkou? Proč by třeba z Karlových Varů nemohla pocházet MáTonka?

Barva:

Měděná se zlatavými odlesky

Chuťové vlastnosti:

Komplexní, dlouhotrvající, zaoblená chuť opraženého karamelu, vanilky a plodů Tonky.

Tipy:

Ideální na kávové nápoje připravované s mlékem – ať již ve své teplé nebo studené variantě. Při přípravě těch teplých se však snažte udržet teplotu mléka pod 60°C, aby se mohlo aroma a chuť Tonky plně rozvinout. Mimoto Vám Tonka sirup umožní dát netušený chuťový rozměr i klasickým cocktailům jako např. Manhattan, Martini nebo Colada.

Použití:

  • Dezertní drinky
  • Speciální kávy
  • Milkshaky
  • Cocktaily

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: