Rýžová kaše s jogurtem 200 g Wolfberry

Kód: KOL4190138
36 Kč 32 Kč bez DPH 180 Kč / 1 kg
Skladem
Rýžová kaše s jogurtem 200 g Wolfberry. Rýžová kaše je nejen velmi jednoduchá na přípravu, ale také lehce stravitelná, výživná a přirozeně bezlepková. Obsah balení přisypávejte za stálého míchání do 200 ml horké vody nebo mléka, než docílíte požadované hustoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rýže patří mezi základní potraviny a doprovází lidstvo již tisíce let. Rýže je dostupnou, levnou a energeticky bohatou potravinou, ze které můžeme na trhu nalézt řadu výrobků – rýžové pečivo, rýžové nudle, rýžový papír, rýžové víno saké nebo také rýžovou kaši.

Rýžová kaše je jednoduše stravitelná, dobře vstřebatelná, výživná, šetrná pro žaludek, napomáhá zmírňovat záněty, osvěžuje, posiluje slezinu a slinivku, harmonizuje trávení a doplňuje životní energii. Podle tradiční čínské medicíny (TČM) je rýžová kaše, v Číně označovaná také jako Congee, základním a léčivým pokrmem, který když se konzumuje během oslav nového roku, přináší štěstí v následujícím roce.

Rýžová kaše je přirozeně bezlepková, tudíž je vhodná zejména pro osoby trpící celiakií, ale také pro lidi s trávicími a střevními potížemi nebo pro děti. Vhodná je též pro osoby po operacích.

Rýžová kaše s jogurtem Wolfberry je vyrobena extruzí, což je technologický proces zpracování potravin, kdy působením vysoké teploty a tlaku dochází k expanzi potravin při zachování obsahu živin.

Nutriční hodnoty ve 100 g:

Energie

: 1 490 kJ/356 kcal; Tuky: 1,7 g (z toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 g); Sacharidy: 76 g (z toho cukry: 3,9 g); Vláknina: 2,1 g; Bílkoviny: 8,2 g; Sůl: 0,9 g.


Skladování:
Skladujte v suchu a temnu.


Složení:

Extrudovaná rýže, sušený jogurt, sušené mléko, sůl.

BEZ LEPKU


Alergeny:

Jogurt, mléko.


Výrobce
Wolfberry s.r.o., Bohunická 5, 619 00 Brno


Obsah
200 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: