Výdejní místa a ceny dopravy

 

Doprava Česká Republika:

 • V případě, že na zboží spěcháte zvolte přepravní společnost. Jde o nejrychlejší doručení. Výdejní místa mají běžně prodlevu až 48 hodin, způsobenou převozem zásilek mezi pobočkami a navedení do systému. Pokud na zásilku nespěcháte má zase výdejní místo výhodu nižší ceny za dopravu.

 

 • Ulozenka.cz                                                                                                                                                                           

Doručení balíku na výdejní místo služby Uloženka.cz. Cena dopravy pomocí Uloženka kurýra je 55 Kč při platbě předem na účet a 75 Kč při platbě dobírkou. Zásilku si můžete na pobočce Uloženky vyzvednout ihned, jakmile Vám dorazí e-mail nebo SMS s informací – Vaše zásilka je připravena k vyzvednutí ( obvykle 1-2 dny po expedici z našeho e-shopu ). U tohoto druhu dopravy může docházet k prodlení až 48 hod., způsobené přepravou zásilky mezi pobočkami. Součástí zprávy je i heslo po jehož sdělení obsluze Vám bude zásilka vydána. Službou lze přepravovat zásilky do 20 kg.

Seznam výdejních míst služby Uloženka.cz    ( Zvolte pouze Uloženka Premium )                                                                                                                                            

 • Zasilkovna.cz                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Doručování balíku na výdejní místo služby Zásilkovna.cz. Cena dopravy pomocí tohoto kurýra je 70 Kč do 5Kg  a od 5Kg 168kč při platbě předem na náš účet a 105 Kč při zaslání balíku na dobírku. Balík je připraven k vyzvednutí po 1-2 dnech po expedici z našeho e-shopu na výdejním místě Zásilkovna.cz. U tohoto druhu dopravy může docházet k prodlení až 48 hod., které je způsobené přepravou zásilky mezi pobočkami. Jednoduše si při objednávce vyberte pobočku a jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, budete informováni pomocí e-mailu a SMS zprávy s heslem. Heslo je nutno říci obsluze pobočkySlužbou lze přepravovat zásilky do 5 kg.

Seznam výdejních míst služby Zasilkovna.cz

 • geis

 

Doručení balíku službou GEIS. Cena Dopravy pomocí GEIS kurýra je 79 Kč při platbě předem na účet a 109 Kč při zaslání balíku dobírkou. Balík byste měli mít na Vaší adrese  po expedici z našeho e-shopu. Jakmile bude Balík připraven k doručování, GEIS kurýr Vás bude informovat buď SMS zprávou, nebo telefonicky a sdělí Vám čas doručování zásilky. Službou lze přepravovat zásilky do 20 kg.

 • In Time

 

Doručení balíku službou In Time. Cena Dopravy pomocí In Time kurýra je 85 Kč při platbě předem na účet a 115 Kč při zaslání balíku dobírkou. Balík byste měli mít na Vaší adrese 1-2 dny po expedici z našeho e-shopu. Jakmile bude Balík připraven k doručování, In Time kurýr Vás bude informovat buď SMS zprávou, nebo telefonicky a sdělí Vám čas doručování zásilky. Službou lze přepravovat zásilky do 20 kg.

 

 • Česká Pošta                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Doručování balíků pomocí České Pošty. Balík je doručován na Vámi zadanou adresu 1-2 dny po expedici z našeho e-shopu. Cena poštovného u České Pošty je 130 Kč při platbě předem na účet a nebo 150 Kč při poslání balíku dobírkou. Službou lze přepravovat zásilky do 30 kg.

 • Česká Pošta                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Doručování balíků pomocí České Pošty. Balík je doručován na Vámi zvolenou výdejnu 1-2 dny po expedici z našeho e-shopu. Cena poštovného u České Pošty je dle váhy ( do 5Kg - 65kč, do 20kg - 130kč )

Doprava Slovensko a jiné státy:

 • Zásilky účtujeme v EUR, cenu v EUR vidíte v celkové objednávce i u jednotlivých položek
 • Platba je možná pouze dobírkou
 • Zasílané zboží je určeno pouze k osobní spotřebě, nikoli k další distribuci
 • Doba dodání u přepravních společností cca 2 pracovní dny od expedice
 • Doba dodání na výdejní místa cca 2-4 dny od expedice
 • Na Slovensko Neprodáváme na IČO

 

 • Ulozenka.cz                                                                                                                                                                           

Doručení balíku na výdejní místo služby Uloženka.cz. Cena dopravy pomocí Uloženka kurýra na Slovensko je 3,50 € při platbě dobírkou. Zásilku si můžete na pobočce Uloženky vyzvednout ihned, jakmile Vám dorazí e-mail, nebo SMS s informací – Vaše zásilka je připravena k vyzvednutí ( obvykle 2-4 dny po expedici z našeho e-shopu ). U tohoto druhu dopravy může docházet k prodlení až 48 hod., způsobené přepravou zásilky mezi pobočkami. Součástí zprávy je i heslo po jehož sdělení obsluze Vám bude zásilka vydána. Službou lze přepravovat zásilky do 20 kg.

Seznam výdejních míst služby Uloženka.cz  

 

 • Zasilkovna.cz                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Doručování balíku na výdejní místo služby Zásilkovna.cz. Cena dopravy pomocí tohoto kurýra na Slovensko je 5,50 € při poslání balíku na dobírku. Balík je připravem k vyzvednutí většinou 2-4 dny po expedici z našeho e-shopu. U tohoto druhu dopravy může docházet k prodlení až 48 hod, způsobené přepravou zásilky mezi pobočkami. Jednoduše si při objednávce vyberte pobočku a jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, budete informování pomocí e-mailu a SMS zprávy s heslem. Heslo je nutno říci obsluze pobočkySlužbou lze přepravovat zásilky do 5 kg.

Seznam výdejních míst služby Zasilkovna.cz 

 

 • dpd pickup

 

Doručování balíku na výdejní místo služby DPD Pickup. Cena dopravy pomocí tohoto kurýra je 5 € při zaslání balíku na dobírku. Balík je připravem k vyzvednutí po 2-3 dnech po expedici z našeho e-shopu na výdejním místě DPD Pickup. U tohoto druhu dopravy může docházet k prodlení až 48 hod., které je způsobené přepravou zásilky mezi pobočkami. Jednoduše si při objednávce vyberte pobočku a jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, budete informováni pomocí e-mailu a SMS zprávy. Službou lze přepravovat zásilky do 20 kg.

 

In Time

Doručení balíku službou In Time. Cena dopravy na Slovensko pomocí In Time kurýra je 10 € při platbě balíku dobírkou. Balík byste měli mít na Vaší adrese 1-2 dny po expedici z našeho e-shopu. U zásilek expedovaných na Slovensko počítejte s prodlením 48 hodin, které je způsobené přepravou do jiného státu. Jakmile bude balík připraven k doručování, In Time kurýr Vás bude informovat buď SMS zprávou, nebo telefonicky a zdělí Vám čas doručování zásilky. Službou lze přepravovat zásilky do 25 kg.

 

                                          Pokud máte i přes naši nápovědu dotaz týkající se přepravy zboží, neváhejte nás kontaktovat

                                    na e-mail, či telefon uvedený v sekci Kontakty.